Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Kazimierza Dolnego do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Kazimierza Dolnego, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z programu NFHotel. Zarządzając obiektem noclegowym w Kazimierzu Dolnym, na pewno potrzebujesz pomocnego programu, który pozwoli Ci na szybką obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją autoryzować błyskawicznym wpłaceniem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje wyświetlone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i przejrzyste rozliczenia, w których ryzyko pomyłki ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z obliczaniem kosztów rezerwacji.


Zdecydowanym ułatwieniem jest też wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych wiadomości między osobami obsługującymi recepcję. Pracę ułatwiają również komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania precyzyjnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również możliwość dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-12
Komentarze (2)
Bałtyk Resort 25.11.2015 12:22

W naszym pensjonacie używamy programu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się bardzo liczne funkcje dodatkowe, zwłaszcza komunikaty o niejasnych akcjach, których nie widzieliśmy wcześniej w innych programach hotelowych. Rezerwacje dodaje się ekspresowo, więc wszystko odbywa się naprawdę sprawnie.

Pensjonat*** Karkonoski SPA 25.11.2015 12:25

Ten program bardzo się u nas sprawdza. Używamy go już pewien czas i jesteśmy naprawdę usatysfakcjonowani. Dla nas, to na tę chwilę jeden z najbardziej funkcjonalnych programów na jakich pracowaliśmy. Jest łatwy w obsłudze i bezpłatny, ma wiele ciekawych funkcji oraz opcję rezerwacji online, z której także postanowiliśmy korzystać. Jak najbardziej polecamy!

Dodaj komentarz